Naučím Vás mluvit i psát (pokud budete chtít) čínsky. Stačí mít chuť a odhodlání se učit! Asi to nepůjde rychle, ani snadno, ale věřím, že z hodin budete odcházet s dobrým pocitem.
Spolupracuji s rodilými mluvčími, které jednou za čas zvu do hodin, abyste si zvykli i na výslovnost někoho jiného.

Individuální hodiny čínštiny

Nabízím online hodiny čínštiny pro děti (od 5 let), dospívající i dospělé. Ať už se chcete naučit konverzovat před cestou do Číny, připravit se na čínské jazykové zkoušky HSK, mít to jako svou výzvu nebo vás prostě tenhle jazyk láká, naplánuji lekce tak, abychom dosáhli Vámi vytyčeného cíle.

Cena individuální 55minutové lekce je od 750 Kč

Cena individuální  30minutové lekce je od 400 Kč

Konkrétní cena záleží na míře individualizace obsahu i času lekce. Pro přesnou cenu mi zavolejte nebo napište mail. Budu se těšit!

Skupinové hodiny čínštiny na míru

I u skupinových hodin je dbáno na to, aby se všichni co nejvíce zapojili a také na zájmy jednotlivců. Proto doporučuji menší skupinky u skupinové výuky. Mohu připravit firemní kurzy, dle zaměření a potřeb vaší firmy.

Cena se odvíjí od typu kurzu, velikosti skupiny a dalších faktorů. Poptávky prosím zasílejte na můj e-mail rm@renatamirkova.com

Skupinové kurzy

Kurz pro začátečníky začíná 12. září 2023. Budeme se scházet 15 týdnů na hodinu a půl. Jestli máte o kurz zájem, napište. Ještě jsou volná místa (max 4 studenti ve skupině, minimálně 4 studenti jsou potřeba na realizaci kurzu).

Základní informace:

Čas: úterý 17.30 – 19.00
Počet lekcí: 15
Počet studentů: 4 – 6 (4 je minimum pro otevření kurzu)
Cena: 4980 Kč  
Kde: Zoom
Začátek: 12. září 2023
 

O nejnovějších kurzech se dočtete na mém Instagramu.

PRO OBJEDNÁNÍ SLUŽEB NAPIŠTE

Chcete mě jako vaši průvodkyni Čínou? Tak se ozvěte na e-mail rm@renatamirkova.com

Napište mi!

S výukou cizích jazyků mám zkušenosti již od roku 2008, čínštinu učím od roku 2013. Kromě soukromých hodin jsem čínštinu učila například v jazykové škole Březinka. V roce 2019 jsem na Sichuan University dokončila magisterské studium zaměřené na výuku čínštiny pro cizince ziskem titul MTSCOL (Master of Teaching Chinese to Speakers of Other Languages). Navíc jako studentka čínštiny (a již zmíněného oboru) jsem si na vlastní kůži vyzkoušela různé styly výuky, rukama mně prošla řada učebnic a sama jsem zkoušela různé metody učení se. Jsem přesvědčená, že společně najdeme vhodný způsob pro Vás, takový, aby Vás, nebo Vaše dítě, učení bavilo a těšil/a jste se na hodiny.

Sichuan University

Hodiny s Renatou jsou interaktivní, učebnice je prokládaná videi, články, diskusemi a dalšími zajímavostmi, které ozvláštní výuku. Líbí se mi i skladba hodin, na začátek malé opakování předchozí hodiny nebo krátká diskuze, a pak probíráme. Taky se mi líbí, že se celou hodinu můžeme ptát, když nám něco není jasné, a buď lektorka nebo spolužáci vysvětlí dané slovíčko nebo jev. Taky se mi líbí otázky k textu, který čteme, protože mi přijde, že text líp vnímáme a učíme se i hledat v textu. 🙂

Anežka Štefanová

(HSK 5)

S lekcema jsem moc spokojen. Vyhovuje mi struktura lekcí, která je s menšíma obměnama stejná. Na začátku reálná konverzace - jak se mám, co se děje. Učím se reagovat na reálnou konverzaci a mluvit o tématech, který mě zajímají. Pak se mrkneme na nějaký aktuality, něco z novin případně čínskejch sociálních sítí - člověk pochytí nějakej slang, případně se učí číst novinový články, což mě zajímá a zároveň se naučím aktuální slovní zásobu. Objevuje se nějaké opakování, připomenu si tím, co jsem si nezapamatoval třeba úplně dobře atd. Důležitý pro mě je, že děláme i poslech a jedeme tu gramatiku/slovíčka podle učebnice, protože bych fakt někdy v budoucnu chtěl to HSK udělat. Zároveň jsou super ty videa, které Renata po lekci posílá. Tam si to člověk sesumíruje a líp zažije. To, že vysvětlení a definice jsou v čínštině (a Renata mě to nutí v čínštině číst) je taky super, protože v budoucnu si to budu schopnej sám číst i z čínských webů. Jak říkám, tahle struktura mi vyhovuje. Občas Renata přijde s něčím novým a vyzkoušíme, jestli se to osvědčí nebo ne. Nenapadá mě nic, co by mi vyloženě chybělo. Možná je ta zpětná vazba jalová, ale jsem moc spokojenej.

Jakub

(HSK 4)