Naučím Vás mluvit i psát (pokud budete chtít) čínsky. Stačí mít chuť a odhodlání se učit! Asi to nepůjde rychle, ani snadno, ale věřím, že z hodin budete odcházet s dobrým pocitem.
Spolupracuji s rodilými mluvčími, které jednou za čas zvu do hodin, abyste si zvykli i na výslovnost někoho jiného.

Individuální hodiny čínštiny

Nabízím online hodiny čínštiny pro děti (od 5 let), dospívající i dospělé. Ať už se chcete naučit konverzovat před cestou do Číny, připravit se na zkoušky HSK, mít to jako svou výzvu nebo vás prostě tenhle jazyk láká, naplánuji lekce tak, abychom dosáhli Vámi vytyčeného cíle.

Cena individuální 55minutové lekce je od 650 Kč

Cena individuální  30minutové lekce je od 400 Kč

Skupinové hodiny čínštiny na míru

I u skupinových hodin je dbáno na to, aby se všichni co nejvíce zapojili a také na zájmy jednotlivců. Proto doporučuji menší skupinky u skupinové výuky. Mohu připravit firemní kurzy, dle zaměření a potřeb vaší firmy.

Cena se odvíjí od typu kurzu, velikosti skupiny a dalších faktorů. Poptávky prosím zasílejte na můj e-mail rm@renatamirkova.com

Skupinové kurzy

Kurz pro začátečníky začíná 15. 9. 2022. Budeme se scházet 12 týdnů na hodinu a půl. Jestli máte o kurz zájem, napište. Ještě jsou volná místa (max 4 studenti ve skupině, minimálně 3 studenti jsou potřeba na realizaci kurzu)

O nejnovějších kurzech se dočtete na mém Instagramu.

S výukou cizích jazyků mám zkušenosti již od roku 2008, čínštinu učím od roku 2013. Kromě soukromých hodin jsem čínštinu učila například v jazykové škole Březinka. V roce 2019 jsem na Sichuan University dokončila magisterské studium zaměřené na výuku čínštiny pro cizince ziskem titul MTSCOL (Master of Teaching Chinese to Speakers of Other Languages). Navíc jako studentka čínštiny (a již zmíněného oboru) jsem si na vlastní kůži vyzkoušela různé styly výuky, rukama mně prošla řada učebnic a sama jsem zkoušela různé metody učení se. Jsem přesvědčená, že společně najdeme vhodný způsob pro Vás, takový, aby Vás, nebo Vaše dítě, učení bavilo a těšil/a jste se na hodiny.

Sichuan University

Hodiny s Renatou jsou interaktivní, učebnice je prokládaná videi, články, diskusemi a dalšími zajímavostmi, které ozvláštní výuku. Líbí se mi i skladba hodin, na začátek malé opakování předchozí hodiny nebo krátká diskuze, a pak probíráme. Taky se mi líbí, že se celou hodinu můžeme ptát, když nám něco není jasné, a buď lektorka nebo spolužáci vysvětlí dané slovíčko nebo jev. Taky se mi líbí otázky k textu, který čteme, protože mi přijde, že text líp vnímáme a učíme se i hledat v textu. 🙂

Anežka Štefanová

(HSK 5)