Naučím Vás mluvit i psát (pokud budete chtít) čínsky. Stačí mít chuť a odhodlání se učit, o zbytek se postarám.

Individuální hodiny čínštiny

Nabízím hodiny čínštiny pro děti (od 3 let), dospívající i dospělé. Ať už se chcete naučit konverzovat, připravit se na zkoušky HSK nebo chcete, aby Vaše dítě okusilo čínštinu, vždy připravuji hodiny na míru, dle potřeb.

Skupinové hodiny čínštiny

I u skupinových hodin je dbáno na to, aby se všichni co nejvíce zapojili a také na zájmy jednotlivců. Proto doporučuji menší skupinky u skupinové výuky. Mohu připravit firemní kurzy, dle zaměření a potřeb vaší firmy.

Cena se odvíjí od typu kurzu, velikosti skupiny a dalších faktorů. Pro cenu, za Vámi vybraný způsob výuky, prosím piště na můj e-mail rm@renatamirkova.com

S výukou cizích jazyků mám zkušenosti již od roku 2008, čínštinu učím od roku 2013. Kromě soukromých hodin jsem čínštinu učila například v jazykové škole Březinka. V roce 2019 jsem na Sichuan University dokončila magisterské studium zaměřené na výuku čínštiny pro cizince ziskem titul MTSCOL (Master of Teaching Chinese to Speakers of Other Languages). Navíc jako studentka čínštiny (a již zmíněného oboru) jsem si na vlastní kůži vyzkoušela různé styly výuky, rukama mně prošla řada učebnic a sama jsem zkoušela různé metody učení se. Jsem přesvědčená, že společně najdeme vhodný způsob pro Vás, takový, aby Vás, nebo Vaše dítě, učení bavilo a těšil/a jste se na hodiny.

Sichuan University