Naučím Vás mluvit i psát (pokud budete chtít) čínsky. Stačí mít chuť a odhodlání se učit! Asi to nepůjde rychle, ani snadno, ale věřím, že z hodin budete odcházet s dobrým pocitem.

Individuální hodiny čínštiny

Nabízím online hodiny čínštiny pro děti (od 5 let), dospívající i dospělé. Ať už se chcete naučit konverzovat před cestou do Číny, připravit se na čínské jazykové zkoušky HSK, mít to jako svou výzvu nebo vás prostě tenhle jazyk láká, naplánuji lekce tak, abychom dosáhli Vámi vytyčeného cíle.

Cena individuální 55minutové lekce je od 800 Kč

Cena individuální  30minutové lekce je od 450 Kč

Konkrétní cena záleží na míře individualizace obsahu i času lekce. Pokud se budete chtít učit podle učebnic HSK nebo mých standardních materiálů, cena je 800 Kč, pokud budete například chtít lékařskou terminologii, tak cena bude vyšší. Pro přesnou cenu mi zavolejte nebo napište mail. Budu se těšit!

Skupinové hodiny čínštiny na míru

I u skupinových hodin je dbáno na to, aby se všichni co nejvíce zapojili a také na zájmy jednotlivců. Proto doporučuji menší skupinky u skupinové výuky. Mohu připravit firemní kurzy, dle zaměření a potřeb vaší firmy.

Cena se odvíjí od typu kurzu, velikosti skupiny a dalších faktorů. Poptávky prosím zasílejte na můj e-mail rm@renatamirkova.com

Skupinové kurzy (zima 2024)

Kurz pro začátečníky*ce 1 

Začíná 25. ledna 2024. Budeme se scházet 15 týdnů na hodinu a půl. Jestli máte o kurz zájem, přihlašujte se zde. 

Základní informace:

Čas: čtvrtek 17.00 – 18.30
Počet lekcí: 15
Počet studentů: 4 – 6 (4 je minimum pro otevření kurzu)

Cena: 4980 Kč  

Kde: Zoom
Začátek: 25. ledna 2024
 

O nejnovějších kurzech se dočtete na mém Instagramu.

Kurz pro začátečníky*ce 2 

Začíná 23. ledna 2024. Budeme se scházet 15 týdnů na hodinu a půl. Jestli máte o kurz zájem, přihlašujte se zde. Je to navazující kurz na kurz Kurz pro začátečníky*ce 1, můžete se však účastnit, i pokud za sebou kurz nemáte, ale máte nějaké základní znalosti. Pokud už něco čínsky umíte, tak se prosím radši před přihlášením ozvěte mailem a já otestuji Vaše znalosti.

Základní informace:

Čas: čtvrtek 17.30 – 19.00
Počet lekcí: 15
Počet studentů: 4 – 6 (4 je minimum pro otevření kurzu)

Cena: 4980 Kč  

Kde: Zoom
Začátek: 23. ledna 2024
 

O nejnovějších kurzech se dočtete na mém Instagramu.

PRO OBJEDNÁNÍ SLUŽEB NAPIŠTE

Chcete mě jako vaši průvodkyni Čínou? Tak se ozvěte na e-mail rm@renatamirkova.com

Napište mi!

S výukou cizích jazyků mám zkušenosti již od roku 2008, čínštinu učím od roku 2013. Kromě soukromých hodin jsem čínštinu učila například v jazykové škole Březinka. V roce 2019 jsem na Sichuan University dokončila magisterské studium zaměřené na výuku čínštiny pro cizince ziskem titul MTSCOL (Master of Teaching Chinese to Speakers of Other Languages). Navíc jako studentka čínštiny (a již zmíněného oboru) jsem si na vlastní kůži vyzkoušela různé styly výuky, rukama mně prošla řada učebnic a sama jsem zkoušela různé metody učení se. Jsem přesvědčená, že společně najdeme vhodný způsob pro Vás, takový, aby Vás, nebo Vaše dítě, učení bavilo a těšil/a jste se na hodiny.

Sichuan University

Hodiny s Renatou jsou interaktivní, učebnice je prokládaná videi, články, diskusemi a dalšími zajímavostmi, které ozvláštní výuku. Líbí se mi i skladba hodin, na začátek malé opakování předchozí hodiny nebo krátká diskuze, a pak probíráme. Taky se mi líbí, že se celou hodinu můžeme ptát, když nám něco není jasné, a buď lektorka nebo spolužáci vysvětlí dané slovíčko nebo jev. Taky se mi líbí otázky k textu, který čteme, protože mi přijde, že text líp vnímáme a učíme se i hledat v textu. 🙂

Anežka Štefanová

(HSK 5)

S lekcema jsem moc spokojen. Vyhovuje mi struktura lekcí, která je s menšíma obměnama stejná. Na začátku reálná konverzace - jak se mám, co se děje. Učím se reagovat na reálnou konverzaci a mluvit o tématech, který mě zajímají. Pak se mrkneme na nějaký aktuality, něco z novin případně čínskejch sociálních sítí - člověk pochytí nějakej slang, případně se učí číst novinový články, což mě zajímá a zároveň se naučím aktuální slovní zásobu. Objevuje se nějaké opakování, připomenu si tím, co jsem si nezapamatoval třeba úplně dobře atd. Důležitý pro mě je, že děláme i poslech a jedeme tu gramatiku/slovíčka podle učebnice, protože bych fakt někdy v budoucnu chtěl to HSK udělat. Zároveň jsou super ty videa, které Renata po lekci posílá. Tam si to člověk sesumíruje a líp zažije. To, že vysvětlení a definice jsou v čínštině (a Renata mě to nutí v čínštině číst) je taky super, protože v budoucnu si to budu schopnej sám číst i z čínských webů. Jak říkám, tahle struktura mi vyhovuje. Občas Renata přijde s něčím novým a vyzkoušíme, jestli se to osvědčí nebo ne. Nenapadá mě nic, co by mi vyloženě chybělo. Možná je ta zpětná vazba jalová, ale jsem moc spokojenej.

Jakub

(HSK 4)