Renata Mirková

Obáváte se, že angličtina při komunikaci s čínskými partnery nebude stačit? Vaše obava je v mnoha případech oprávněná. Pomohu Vám s tlumočením, překlady či lokalizací dokumentů a propagačních materiálů.

Tlumočení

Ať už potřebujete tlumočníka u jednoho telefonního hovoru, doprovodné tlumočení při cestě do Číny, pro vaši návštěvu z Číny, tlumočení na konferenci či galavečeru, jsem tu pro Vás

Nabízím tlumočení konferencí, oficiálních setkání, kulturních událostí, návštěv lékaře či úřadů, při zaškolování zaměstnanců či doprovodné tlumočení jak v Evropě, tak Číně.

Překlady

Přeložím pro vás e-mailovou komunikaci, propagační materiály, odborné i populárně naučné články, smlouvy a další. Spolupracuji s čínskou korektorkou.

Cena překladu se odvíjí od délky textu (počet normostran), náročnosti a požadované doby dodání. 

Lokalizace

Pokud potřebujete přeložit například propagační materiály, reklamní slogany  a podobné texty, je vhodné text adaptovat pro cílové publikum. Nabízím lokalizaci textů, kdy je při překladu přihlédnuto k tomu, pro koho je finální text určen.

Cena a objednání služeb

Cena se vždy odvíjí od konkrétní zakázky. Záleží na délce a náročnosti obsahu, stejně tak na době dodání. Pro kalkulaci ceny zašlete svou poptávku na e-mail rm@renatamirkova.com

U tlumočení a překladů je nezbytné uhrazení zálohy ve výši 50 % z celkové částky po potvrzení přijetí zakázky.

PRO OBJEDNÁNÍ SLUŽEB NAPIŠTE

Chcete mě jako vaši průvodkyni Čínou? Tak se ozvěte na e-mail rm@renatamirkova.com

Napište mi!