Čínská kultura a zvyky

Nabízím školení zaměřené na čínskou kulturu a zvyky, kde se zaměříme na stolování, dárky, pozdravy či věci, na které si dát pozor, či se jim úplně vyhnout. Základní školení trvá zhruba 1,5 hodiny.

Mohu připravit i školení s obsahem dle vašich požadavků. Poradím vám například s volbou vhodného ubytování pro návštěvu z Číny či na co nezapomenout před cestou do Číny.

Čínský trh a prezentace na čínském internetu

Pokud si nejste jisti, zda by o váš produkt či službu byl v Číně zájem, nabízím konzultace či vyhledání potenciálních zájemců na spolupráci. Marketing na čínském trhu má také svá specifika. Mohu Vám vytvořit účty na čínských sociálních sítích jako je například WeChat nebo Weibo . Ty, které budou nejvhodnější pro propagaci vašeho produktu či služby. Lokalizace propagačních materiálů, webových stránek či prezentací je před vstupem na čínský trh, či účastí na veletrhu, stěžejní. Pomůžu vám s adaptací materiálů pro čínské publikum.

Průvodcování a cesty do Číny

Ať už se do Číny chystáte kvůli obchod, či poznávání památek, ráda Vás na cestě doprovodím, či ji pomohu naplánovat. Máte konkrétní představu, co byste chtěli navštívit, nebo vlastně nevíte, co všechno Čína nabízí, vytvořím itinerář tak, abyste odjížděli spokojení a plní zážitků, či aby vaše cesta byla naplánována co nejefektivněji.

Část toho, co je možné vidět a zažít v Číně můžete vidět na mém blogu.